Nagrobki Piła Granitowe Kamienne Kamieniarz Nagrobek z Granitu Kamienia Pila Kamieniarz Nagrobki Pojedyncze Podwójne Potrójne Rodzinne Cmentarz Chańskie Urnowe Gotowe Dziecięce dla Dziecka Marmurowe Kamieniarstwo z Marmuru Zakłada Kamieniarski w Pile Nagrobki Pomniki Grobowce Nowoczesne Na Raty Używane Z Piaskowca Firma Kamieniarska z Piły Blaty Kuchenne Łazienkowe Schody Zewnętrzne Wewnętrzne z Kamienia Granitu Parapety Granitowe Kamienne Piła

SCHODY NA WYMIAR

SCHODY NA WYMIAR DO CAŁEGO MIESZKANIA

SCHODY

Są różne materiały, z których można wykonać schody. Mimo to rzadko który materiał łączy w sobie takie cechy, jak unikalność, trwałość i praktyczność. Są to natomiast główne hasła przewodnie naszej działalności. Takie schody możemy robić według indywidualnych projektów jak i jesteśmy w stanie zaproponować własne rozwiązania. Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Wybór indywidualnie zaprojektowanych schodów z kamienia naturalnego to sposób na uzyskanie unikatowego i wyróżniającego się, a zwłaszcza niepowtarzalnego elementu  w nowocześnie urządzonych domach. Poza wyjątkową elegancją i niepowtarzalnością, nasze schody wytrzymują długie lata. Materiał użyty do wyrobu schodów nie wchłania wody, a wystawiony na słońce nie traci swojego naturalnego uroku.

01.

Projekt

Nasze prace zaczynamy od projektu. Jeśli klient decyduje się na indywidualne założenia, przenosimy wszystko na papier i otrzymują państwo pełne informacje dotyczące zamówienia.

02.

Wycena

Na podstawie wcześniej wykonanego projektu, regulujemy cenę, aby była korzystna dla obu stron. Mają państwo pewność, że oferujemy państwu najwyższej jakości materiały na rynku.

03.

Realizacja

Uwzględniając projekt i wycenę, przystępujemy do realizacji założeń. Nasi specjaliści z dokładną starannością są w stanie wykonać każde zamówienie, aby schody były solidne i wytrzymałe.