Nagrobki Piła Granitowe Kamienne Kamieniarz Nagrobek z Granitu Kamienia Pila Kamieniarz Nagrobki Pojedyncze Podwójne Potrójne Rodzinne Cmentarz Chańskie Urnowe Gotowe Dziecięce dla Dziecka Marmurowe Kamieniarstwo z Marmuru Zakłada Kamieniarski w Pile Nagrobki Pomniki Grobowce Nowoczesne Na Raty Używane Z Piaskowca Firma Kamieniarska z Piły Blaty Kuchenne Łazienkowe Schody Zewnętrzne Wewnętrzne z Kamienia Granitu Parapety Granitowe Kamienne Piła

NAGROBKI NA ZAMÓWIENIE

NAGROBKI Z KAMIENIA

NAGROBKI

Nasz zakład kamieniarski  wykonuje nagrobki każdego rodzaju, zarówno klasyczne, pojedyncze, podwójne i nowoczesne cmentarne, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zrozumieniem. Ceny ustalamy wraz z klientem, aby były korzystne dla obu stron. Oferujemy nagrobki na zamówienie w konkurencyjnych cenach. Każdemu Klientowi pomagamy dobrać odpowiedni i oryginalny wzór tablicy nagrobnej, rodzaj materiału oraz wykończenia. Nasza firma oferuje nagrobki wysokiej ,które nie matowieją i nie pękają pod wpływem zimna oraz wody, która dostaje się w szczeliny. Ponadto, granit charakteryzuje się dużą podatnością na formowanie, co umożliwia nadawanie mu dowolnie zaprojektowanych kształtów. Na  potrzeby klienta, nagrobek (lub grobowiec) zaprojektujemy z uwzględnieniem indywidualnych, szczegółowych wytycznych i sugestii.  Oferujemy bezpłatną wycenę i kompleksowe doradztwo przy wyborze koncepcji projektu. Jako nieliczni na rynku oferujemy konkurencyjne ceny, które są odpowiednie do jakości wykonanych prac. minimum.

01.

Projekt

Nasze prace zaczynamy od projektu. Jeśli klient decyduje się na indywidualne założenia, przenosimy wszystko na papier i otrzymują państwo pełne informacje dotyczące zamówienia.

02.

Wycena

Na podstawie wcześniej wykonanego projektu, regulujemy cenę, aby była korzystna dla obu stron. Mają państwo pewność, że oferujemy państwu najwyższej jakości materiały na rynku.

03.

Realizacja

Uwzględniając projekt i wycenę, przystępujemy do realizacji założeń. Nasi specjaliści z dokładną starannością są w stanie wykonać każde zamówienie, aby nagrobki były solidne i wytrzymałe na dziesiątki lat